Netflix to platforma umożliwiająca dostęp do ogromnej liczby filmów i seriali. Na rynku istnieje kilka tego typu stron, jednak Netflix wyróżnia się ceną abonamentu, a także sprawnie działającą aplikacją. Sprawdź, co warto obejrzeć.

Najlepsze seriale Netflix:

1. Breaking Bad

Opowiada historię nauczyciela chemii, który gdy dowiaduje się, że ma raka, rozpoczyna produkcję metamfetaminy, aby zapewnić swojej rodzinie finansową przyszłość. W 2014 roku serial został nagrodzony Złotym Globem.

2. Nasza planeta

To serial dokumentalny pokazujący cuda natury. Umożliwia widzom dotarcie do najdalszych zakątków świata bez wychodzenia z domu. Przewodnikiem tej podróży jest David Attenborough. Zapierające dech w piersiach krajobrazy połączone zostały z refleksją na temat wpływu człowieka na środowisko.

3. Narcos

Pablo Escobara nie trzeba nikomu przedstawiać, a to właśnie o nim są dwa pierwsze sezony serialu Narcos, a dokładniej o dwóch agentach DEA, którzy dostali zadanie zakończyć działalność narkotykową Escobara. Twórcy uwiarygodnili serial, dodając prawdziwe zdjęcia, filmy, pochodzące z tamtego okresu.  

4. Dom z papieru

Hiszpański serial trafił na platformę przypadkiem i odniósł niespodziewany sukces. Trzymająca w napięciu produkcja o tajemniczym Profesorze, który kierując z ukrycia grupą przestępców, napada na hiszpańską mennicę, zyskała fanów na całym świecie. Do tej pory powstały cztery sezony, a piąty ma być ostatni.

5. Stranger things

Lata 80., amerykańskie miasteczko Hawkins, dwunastoletnii Will znika w drodze do domu.Trójka jego przyjaciół na własną rękę próbuje go odnaleźć. W lesie spotykają  dziewczynkę, jeszcze nie wiedzą, że posiada ona nadprzyrodzone moce, które pomogą im znaleźć Willa.

Przekonajcie się sami, czy to faktycznie najlepsze seriale Netflix, wszystkie dostępne na platformie.