Sinsay to przykład młodej i rozwijającej się marki, która mimo dosyć krótkiej obecności na rynku zdołała już ugruntować swoją pozycję i zdobyć rzeszę oddanych klientek. To doskonały przykład brandu, który swoją siłę czerpie z niebanalnych pomysłów i oryginalnych projektów ubrań oraz dodatków, przeznaczonych na potrzeby określonej grupy odbiorców.

Dla kogo są ubrania marki Sinsay?

Ubrania i dodatki znajdujące się w ofercie marki Sinsay to kolorowe i nieszablonowe projekty, reprezentujące niebanalne podejście do mody. To ubrania przede wszystkim dla młodych dziewczyn, zbuntowanych nastolatek, które chcą kreatywnie wyrazić siebie. Choć w portfolio marki znajduje się sporo tzw. basicowych propozycji, to jej siłą są przede wszystkim charakterystyczne, młodzieżowe projekty, zgodne ze światowymi trendami na rynku mody. Co bardzo istotne, są to rzeczy przystępne cenowo i osiągalne również dla nastolatek, które nie dysponują dużym budżetem.

Gdzie dostępne są ubrania Sinsay?

Być może właśnie to połączenie: oryginalności i aktualności z dostępnością cenową zadecydowało o sukcesie marki, która obecnie jest dystrybuowana również w takich krajach jak Słowacja, Ukraina, Łotwa, Chorwacja, Estonia, Rumunia czy Kazachstan. Ubrania Sinsay można kupić także przez Internet.

Co jest siłą marki Sinsay?

W ostatnim czasie marka zmieniła koncepcję prezentowania swoich produktów i jej salony nie przypominają już typowych butików z ubraniami dla nastolatek. Obecnie są to nowoczesne showroomy, w których nacisk położony jest na niebanalną ekspozycję przyciągającą kolorami, światłem i mocnymi akcentami. Wszystkie te czynniki – odwoływanie się do aktualnych trendów, dostępność cenowa oraz sposób prezentacji ubrań i dodatków sprawiają, że Sinsay coraz mocniej ugruntowuje swoją pozycję na rynku, zdobywając coraz więcej klientek.