Wiemy doskonale, że Maciej Myszkowski jest mężem popularnej piosenkarki Justyny Steczkowskiej. Czym mężczyzna zajmuje się na co dzień?

Problemy w życiu prywatnym

W czerwcu 2017 dowiedzieliśmy się, że Justyna Steczkowska oraz Maciej Myszkowski są w separacji. Co ciekawe tę informację przekazała sama Justyna Steczkowska. Uargumentowała tę decyzję tym, że separacja ma im pomóc przemyśleć sobie wiele rzeczy. Dzięki temu zdecydują również czy swoją wspólną drogę rozłączyć na dwie osobne czy też będą ją kontynuować wspólnie. Na całe szczęście na początku 2018 roku wszelkie informacje o kryzysie ucichły. Wówczas Maciej Myszkowski podjął się nowemu wyzwaniu. Wyzwaniem tym był program nadawany na antenie TVN „Agent Gwiazdy 3”.

Najważniejsze informacje o Macieju

Justyna Steczkowska za Macieja Myszkowskiego wyszła w roku 2000. Pora doczekała się dwóch wspaniałych synów, jak i także prześlicznej córeczki. W 2000 roku urodził się Leon Myszkowski, pięć lat później Stanisław Myszkowski, a w 2013 roku na świat przyszła najmłodsza pociecha – Helenka.

Jeśli chodzi o najważniejsze informacje o Macieju Myszkowskim to na pewno kwestia tego, że urodziła się w 1973 roku. Co ciekawe swoją karierę rozpoczynał jako model. Występował w licznych teledyskach, sesjach zdjęciowych, jak i także reklamach. Musimy także wiedzieć, że Maciej Myszkowski zrezygnował po pewnym czasie z modelingu. Czym się zajął? Poświęcił się całym sobą architekturze. To tą dziedziną zajmuje się do dnia dzisiejszego. Na pewno jeszcze nie raz o nim usłyszymy.