Zofia Zborowska pochodzi z bardzo artystycznej rodziny. Jej rodzicami są Maria Winiarska oraz także Wiktor Zborowski. Jednak mało kto wie, że w ich rodzinie jest jeszcze jedna cudowna kobieta. Jest to Hanna Zborowska. Kobieta na co dzień mieszka w słonecznej Brazylii. Kim jest ta kobieta oraz czym się zajmuje na co dzień?

Debiut na szklanym ekranie

Zofia Zborowska zdecydowanie poszła śladami swoich rodziców. Na co dzień możemy ją chociażby oglądać w serialu pod tytułem „Barwy szczęścia”. Bardzo znana jest także ze swojego Instagrama. To na nim właśnie wstawia wiele zabawnych filmików. Dzięki temu zdobyła niesamowicie pokaźne grono fanów. Teraz na wyjście nieco z cienia ma szansę jej siostra. Jest to Hanna Zborowska.

Tak naprawdę kobieta już wkrótce pojawi się na szklanym ekranie. Bowiem stanie się bohaterką bardzo ciekawego programu nadawanego na stacji Travel Channel pod tytułem „Jestem z Polski”. Jest to nowy cykl stacji, która kierowana jest przez podróżniczkę Martynę Wojciechowską. W formie podróżniczych blogów w każdym z odcinków inny bohater widzom przedstawi świat widziany oczami rodaków, którzy mieszkają  w takich państwach, jak Peru, Stany Zjednoczone, Japonia czy też Kolumbia.

Podróż w rytmie samby

W jednym z odcinków programu „Jestem z Polski” widzowie będą mieli przyjemność udać się w podróż w rytmie samby na wybrzeże Brazylii, które jest rozgrzane słońcem. Miejsce to właśnie pokaże nam Hanna Zborowska. Przeprowadziła się do tego pięknego miejsca trzynaście lat temu.

Poznamy tutaj wiele ciekawych zakątków Brazylii i w końcu będziemy mogli poznać nieco bliżej Hanię.