Joanna Paszkowska wystąpiła w programie nadawanym na stacji TTV pod tytułem „Królowe życia”. Musimy przyznać, że kobieta ta budzi spore kontrowersje. Na swoim koncie ma już rozbieraną sesję w magazynie dla panów oraz udawaną przyjaźń ze znanym raperem Popkiem. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o tej intrygującej postaci?

Zaistnieć w show biznesie – cel Joanny

Joanna Paszkowska w jednym sezonie występowała w programie „Królowe życia”. Widzowie stacji TTV mogą ją także kojarzyć z udziału w programie „Damy i wieśniaczki”. Asia (jak sama przyznaje) swoją fortunę zawdzięcza ojcu. „Królowa życia” mając zaledwie dwadzieścia lat odziedziczyła po swoim ojcu sieć znanych kwiaciarni.

Joanna Paszkowska od pewnego czasu próbuje skrupulatnie zaistnieć w show biznesie. W swojej sesji rozbieranej dla „CKM-u” podawała się nawet za przyjaciółkę charakterystycznego rapera Popka. Jednak samozwańczy „król Albanii” zdementował to.

Przekonaliśmy się już, że Joanna nie lubi tracić czasu na podróże, a więc na każde skinienie czeka na nią prywatny samolot. Podczas zakupów kompletnie nie zwraca uwagi na ceny, ponieważ na wszystko pozwolić sobie może, o czym widzowie już się przekonali w pierwszym odcinku programu z jej udziałem.

Takie jej życie

Asia samodzielnie wychowuje dziewięcioletnią córkę Maję. Jest to jej największa miłość. Joannę Paszkowską możemy także kojarzyć z gościnnych występów w serialu takim jak „Na Wspólnej” czy też w „Licencji na wychowanie”.

Niestety ostatnimi czasy nie ma zbyt dobrej passy. Ma problemy z prawem i nic jeszcze nie wiadomo jak to wszystko się skończy.