Fryzura bombka jak układać to kwestia, która niezmiernie często nas nurtuje. Fryzurka ta zwojowała ulice w zasadzie całego świata. Co więcej fryzura tego rodzaju pasuje idealnie każdej kobiecie i chyba dlatego jest to fryzura ciesząca się tak dużą popularnością.

Pewien kompromis

Fryzurka ta jest pewnym kompromisem, kiedy kobieta nie jest zainteresowana ścinaniem włosów na krótko, ale marzy o czymś całkiem nowym. To klasyczne strzyżenie, które weszło do kanonu fryzjerstwa w latach dwudziestych dwudziestego wieku. Wszystko za sprawą Antoniego Cierplikowskiego.

Oczywiście na przestrzeni lat to strzyżenie przeszło bardzo dużą metamorfozę. Mamy do czynienia z wieloma rodzajami bombek/bobów.

To nie takie trudne

Jeśli chodzi o kwestię fryzura bombka jak układać to wcale nie jest to takie problematyczne. W sieci znajdziemy mnóstwo filmików, na których wyjawiane są wszelkie triki i wystarczy powtórzyć każdy z kroków pokazanych na wideo. Oczywiście na samym początku można mieć z tym wszystkim nieco problemów. Jednak z każdym kolejnym razem będzie łatwiej, aż w końcu osiągniemy szczyt mistrzowski.

Warto do takiej fryzury dobrać odpowiednią koloryzację. Świetną koloryzację w przypadku bombki jest koloryzacja ombre. Refleksy ombre zrobić można na włosach w każdym kolorze. Wystarczy, że zostaną dobrane odpowiednie tony, które to rozjaśnią wybrane pasma. Samodzielnie oczywiście nie wykonany koloryzacji. Dobry fryzjer zatem jest na wagę złota. Na całe szczęście prawdziwych specjalistów nie brakuje.