Czy wiesz kim jest Magda Pyznar? Jeśli oglądałaś kilka lat temu program „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” to na pewno tak. Jednak kobieta nie przypomina już niczym szalonej dziewczyny z programu. Zapoznajmy się z tą przemianą.

Imprezowiczka nie mająca żadnych zahamowań

Magda Pyznar w programie „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Pokazała i to niejednokrotnie, że potrafi ostro imprezować. W programie piła do upadłego, uprawiała seks z przypadkowymi osobami oraz całowała się z dziewczynami. Pomimo swoich licznych kontrowersyjnych zachowań cieszyła się sporą popularnością wśród widzów. Kilka lat temu jednak podjęła przełomową decyzję i postanowiła odejść z programu. Dla jej fanów był to szok.

Ciąża i zmiana o 180 stopni

Po odejściu z programu kobieta przeszła niesamowitą metamorfozę. Nie tylko zaczęła trenować, rozwijać się, dbać o siebie, zdrowo się odżywiać, ale również zaszła w ciąże. Ma prześliczną córeczkę, która jest jej oczkiem w głowie. Chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie oraz na Facebooku. Nie pokazuje swoje partnera, ale wiemy, że tworzą prześliczną rodzinę. Co więcej powróciła do swojej pasji jaką jest profesjonalny taniec. Cieszymy się, że przestała pić alkohol i tak mocno imprezować. Takie metamorfozy szanujemy, jak i także podziwiamy. Musimy przyznać, że rzadko się z nimi spotykamy. Szczególnie, gdy sobie popatrzymy na innych uczestników programu, którzy swoją ścieżkę imprezową cały czas kontynuują i nie wygląda to zbyt dobrze.