Wiemy doskonale, że moda ma to do siebie, że przemija, ale powraca. Co więcej pewne jej elementy przeszły metamorfozę i po latach stają się prawdziwym hitem, pomimo tego, że kiedyś była obciachem. Przykładem tego jest fryzura bombka.

Unowocześniona wersja

Dlaczego kiedyś fryzura bombka była kitem, a obecnie wiele kobiet decyduje się na tego rodzaju cięcie? Tak naprawdę kiedyś fryzury bombki były wykonywane jakby taśmowo. Każda dziewczyna miała na głowie bombkę, która miała niezbyt dobrą długość i czasem efekt był taki, że dziewczynka po obcięciu wyglądała gorzej, niż wcześniej.

Obecnie fryzura bombka przeszła metamorfozę. Założenia i fryzura jest podobna, ale jednak różni się długością. Nadawana jest jej także inna forma. Obecnie fryzura bombka jest fryzurą dla kobiet w absolutnie każdym wieku.

W komplecie z koloryzacją

Czasami jest tak, że fryzura bombka byłaby nie za bardzo atrakcyjną fryzurką w naszym naturalnym kolorze włosów. Wielokrotnie jest tak, że po zastosowaniu ciekawego farbowania jak ombre czy też sombre, uzyskujemy całkiem inny efekt. Musimy zaufać swojemu fryzjerowi. Fryzjer jak najbardziej będzie wiedzieć, w czym będziemy wyglądać dobrze, a w czym raczej nie do końca.

Jest to przecież prawdziwy specjalista w tym fachu. Na wizycie u fryzjera nie powinnyśmy oszczędzać. Nie może być tak, że umawiamy się do najtańszego fryzjera w naszym mieście. Wówczas nie do końca możemy być zadowolone z uzyskanego efektu (chociaż także nie jest to reguła). Warto zapoznać się wcześniej z opiniami o danym fryzjerze czy też o danym salonie fryzjerskim.