Jagermeister to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów firmy Mast-Jagermeister SE. Jest to likier o słodkim smaku, zawierający 35% spirytusu. Produkowany jest z myślą o konsumpcji na zimno, choć niektórzy preferują go także na ciepło.

Jagermeister — czyliagermeister – czyli coś więcej niż tylko drink

Historia tego trunku sięga 1934 r., kiedy to został wyprodukowany po raz pierwszy. Jagermeister zyskał ogromną popularność na całym świecie, obecnie sprzedawany jest w ponad 100 krajach.

Z czego składa się jagermeister? Przede wszystkim z ziół, owoców i przypraw. Wśród składników znajdują się korzeń irysa, który nadaje trunkowi charakterystyczny, orzechowy smak, a także estry, które sprawiają, że napój jest słodki. Jagermeister to idealny drink na każdą okazję. Można go podawać z lodem lub bezz, a także z dodatkiem ulubionych syropów.

Proste drinki z jagermeister

Drink jagermeister z miętą

Jagermeister ma wiele odmian smakowych, a każda z nich jest niezwykle orzeźwiająca. Najbardziej popularnym dodatkiem jest mięta, kórą można dodawać do drinków z colą, napojów energetycznych lub po prostu do drinków z lodem. Smak drinka jagermeister z męta jest łagodny i orzeźwiający.

Drink jagermeister z red bull

Znane napoje energetyczne, takie jak Red Bull, są bardzo popularne na całym świecie. Ale czy wiesz, że można je połączyć ze znanym na całym świecie likierem Jagermeister? Niektórzy ludzie twierdzą, że ta mieszanka jest niesamowita. Red Bull doda energii, a Jagermeister doda smaku. Właściwie jagermeister można połączyć z dowolnymi innymi napojami energetycznymi.