Kochasz pyszny hummus, barwne sałatki  oraz wegetariańskie oszustwa takie jak kotlet schabowy roślinny, bakłażanowe fish & chips i wege burgery?  Jeśli  chciałbyś to wszystko zjeść wybierz się do dobrej roślinnej knajpki – jeśli chodzi o restauracje wegetariańskie Warszawa ma naprawdę wiele do zaoferowania! 

Lokal Vegan Bistro

To tutaj lokalni biznesmeni jedzą lunch z Warszawskimi hipsterami. Kuchnia sezonowa zaskoczy cię mnogością warzyw oraz roślinnych kotletów schabowych lub soczystą kanapką z wege stekiem i warzywami! Wszyscy kochają to miejsce.

Ósma kolonia

To miejsce przywita Cię pyszną kuchnią amerykańską, indyjską oraz czymś na pograniczu dań texmex z powiewem nowoczesności. Koreańskie Kimchi, brukselka w nietuzinkowym sosie z wędzonej papryki oraz klasyczne indyjskie curry doprowadzają bywalców do kulinarnego szaleństwa! Ósma kolonia codziennie oferuje inny lunch!

Youmiko Vegan Sushi 

W tym miejscu czeka na Ciebie prawdziwa  japońska podróż bez grama mięsa czy też ryb. Jeśli wegańskie sushi kojarzy Ci się z ogórkiem, rzodkwią i awokado – skosztuj niezwykłych połączeń, które pracownicy Youmiko tworzą z prawdziwą pasją. Sushi do złudzenia przypomina jego klasyczną wersję i składa się z niecodziennych produktów. Doskonałe miejsce na romantyczna kolację!

Na mapie atrakcji kulinarnych takich jak restauracje wegetariańskie Warszawa prezentuje się więc bardzo różnorodnie!