Jesteśmy pewni, że grzywka na boki jest najmodniejszą fryzurą w tym sezonie. Dzięki niej można nie tylko wyszczuplić twarz, ale także skorygować wszelkie niedoskonałości rysów twarzy. Grzywka odpowiednio dobrana będzie pasowała w zasadzie każdej kobiecie, niezależnie od kształtu jej twarzy czy też długości włosów.

Jak ją uzyskać?

Fryzurki z grzywką od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Zmianie jedynie ulegają jej długości oraz także formy. Tenże sezon to na pewno czas dla grzywki jaką jest grzywka na bokiPozwala ona na wymodelowanie rysów twarzy oraz także na odświeżenie fryzurki.

Rodzaje grzywek dobierać się powinno według własnych preferencji, preferowanego efektu końcowego oraz także kształtu twarzy. Grzywka na boki to fryzura na pewno ponadczasowa, która jest możliwa do wykonania w domu samodzielne. Na pewno nie jest to czynność zbyt skomplikowana, ale wymaga wprawy odpowiedniej, ostrych nożyczek czy też cierpliwości. Takowe profesjonalne kosztują jakieś kilkadziesiąt złotych. Przydadzą się nie tylko do obcięcia grzywki, ale także do wykonania fryzur bardziej radykalnych.

Od czego zacząć?

Obcinanie grzywki rozpocząć warto od samego ustalenia jej długości odpowiedniej. Następnie przechodzi się do wydzielenia pasma włosów, z którego powstać ma grzywka. W tymże celu podejść warto do lustra oraz pochylić głowę do przodu, aby widzieć w nim odbicie przedziałka całego. Pasmo wydzielone obciąć należy nieco powyżej niż wskazuje na to długość pożądane, aby później móc wprowadzić korekty ewentualne.