Dzieci do prawidłowego rozwoju potrzebują odpowiedniej diety i ruchu. Dobrze zbilansowane posiłki pozwalają uzbroić młodych odkrywców w odporność i siłę, a ruch sprawia, że sprawność fizyczna wynosi się na wyżyny. Plac Zabaw Park Ujazdowski to miejsce przyjazne całym rodzinom, znajomym, a także tym, którzy przybywają z daleka. Rozmaite wspinaczki, karuzele i huśtawki usprawniają funkcjonowanie całego organizmu, rozwijają wyobraźnie i kształtują zdrowy, aktywny tryb życia. 

Najmłodsze pokolenie zdaje się być prawdziwym wulkanem energii, któremu brak odpowiedniego miejsca do pełnego wykorzystania swojego potencjału. Plac Zabaw Park Ujazdowski to niekwestionowany raj dla każdego, kto nie cierpi siedzieć w miejscu. W pełni bezpieczny i przystosowany nawet do najbardziej wymagających użytkowników pozwala na czerpanie czystej radości z zabawy. Piasek sprzyja rozwojowi każdego z nas. Dzieci budujące zamki rozwijają swoją wyobraźnię, a dorośli mogą choć na chwilę poczuć się zdecydowanie młodziej. Wspólna zabawa na świeżym powietrzu dodaje energii i sprawia, że codzienna rutyna przestaje być uciążliwa. Dobrze wykorzystany czas przy jednoczesnym kontakcie z naturą to coś, czego obecnie brakuje każdemu z nas. Wizyty na placu zabaw kojarzą się z nieprzerwaną frajdą, która pozytywnie wpływa na nasze myślenie i sposób podejmowania decyzji w dorosłym życiu. 

Puśćmy wodze fantazji i przenieśmy się w wyimaginowany świat, który dziś może być zamkiem z uwięzioną księżniczką, jutro pirackim statkiem, a za tydzień fortecą.