Jakby nie było w dzisiejszych czasach jest wiele zawodów, które jeszcze kilka czy też kilkanaście lat temu nie miały prawa bytu. O czym mowa? O jakie zawody chodzi? Mamy tutaj na myśli youtubera/youtuberkę, blogera/blogerkę czy też influencerkę/influencera. Obecnie zawody te świetnie sobie radzą. Osoby pracujące w sieci zarabiają duże pieniądze i mają rzeszę fanów. Jedną z nich jest Ciocia Liestyle.

Nieudane małżeństwo

Wiemy już doskonale z powyższego, że Ciocia Liestyle jest bardzo popularną influencerką, youtuberką oraz do tego blogerką. Na pewno największy rozgłos przyniósł jej związek z bardzo znanym fotografem. Mowa o Michale Wilczewskim. W sieci jest jednak bardziej znany jako Wujaszek Liestyle. Postanowili się pobrać. Od 2010 roku para organizowała liczne imprezy oraz także prowadzili firmę, która zajmowała się gadżetami oraz ubraniami pod nazwą „Liestyle”.

Jednak to małżeństwo to już kompletna przeszłość. Para już nie jest razem.

Nowy narzeczony

Kobieta ma już nowego narzeczonego. Mowa o Jakobie Koselu, który jest modelem. Sławę zdobył dzięki programowi nadawanemu w stacji TVN „Top Model”. Co ciekawe para nie traci czasu, ponieważ przywitali już na świecie wspólne dziecko. Rzeczywiście widać po nich, że są ze sobą szczęśliwi. Łączy ich bardzo wiele. Nie tylko przepięknie ze sobą wyglądają. Naprawdę jesteśmy oczarowani tą parą. Robią na nas ogromne wrażenie. Teraz jest już ich trójka i rzeczywiście tworzą zgraną rodzinkę. Mamy nadzieję, że tym razem wszystko się powiedzie.