Darek Wardziak, znany jako Darek Stolarz, cieszy się ogromną sympatią fanów programów o tematyce remontowej. Mężczyzna przez wiele lat występował u boku Doroty Szelągowskiej, pomagając architektce w realizacji jej wnętrzarskich projektów. Odpowiedzialny był zwłaszcza za tworzenie drewnianych mebli na wymiar. Co wiemy na temat życia prywatnego i zawodowego mężczyzny? Tego dowiecie się z poniższego artykułu.

Kim jest Darek Stolarz?

Darek Wardziak to stolarz i projektant mebli z wieloletnim doświadczeniem, który rozpoznawalność zdobył uczestnicząc w programach telewizyjnych o tematyce remontowej. Do tej pory można go było zobaczyć między innymi w Dorota was urządzi, Domowe rewolucje oraz Metamorfozy Doroty Szelągowskiej. Aktualnie jest członkiem ekipy Totalne remonty Szelągowskiej, prowadzi również własny program Darek solo.

W 2020 roku Darek Stolarz został ambasadorem kampanii Dom z klimatem, która informuje o programach wsparcia dla ekologicznych technologii oraz stawiania na naturalne surowce podczas budowy.

Niestety nie wiadomo wiele na temat życia prywatnego mężczyzny. Mieliśmy jedynie okazję poznać jego zonę Katarzynę, która wzięła udział w jednym z odcinków jego programu.

Darek Stolarz prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @darek_stolarz_. Aktualnie jego aktywność śledzi ponad 101 tysięcy użytkowników tego serwisu.